A101 aktüel ürünlerinde bu hafta otomobil ürünleri yer alacak. İki farklı sayfa ile gelen araba ürünlerinde 2019 yılı son fiyatları yer alyor. Özel pek çok fırsat ile birlikte sizlerle olacak olan kataloglarda ilk ürün şöyle: Piranha Araç İçi Otomatik Telefon Tutacağı 9,95 TL fiyatı ile raflarda… Diğer bir fırsatta ise Piranha Manyetik Telefon Tutucu 12,95 TL’den sunulmuş. A101 market ürünlerinde Piranha Oto Cam Sileceği 5,95 TL, Piranha Şişe Kriko 59,95 TL olarak gelecek. A101 aktüel 12 aralık indirimlerinde Piranha Aux Ses Aktarım Kablosu 7,95 TL olarak gelecekken Piranha Oto Paspas Seti 39,95 TL sizlerle oluyor. Piranha ürünlerinde pek çok fırsat bu hafta sizlerle olacak. Otomobil ürünleri A101 Aktüel kataloglarında Piranha Boyun Yastığı 9,95 TL, Piranha Araç Şarj Aleti 9,95 TL, Piranha Bluetooth Kulaklık 19,95 TL sizlerle. Plenty Kışlık Oto Bakım Seti 14,95 TL, Plenty Radyatör Antifrizi 1 Litre 7,95 TL ve son olarak Plenty Antifrizli Cam Suyu 2,5 Litre 7,45 TL… Daha fazlası için adres belli: aktuel-urunler.com.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Aralık 2019 tarihinde, A101 12 Aralık 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...