A101 aktüel katalogları 12 aralık indirimlerinde detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu haftanın muhteşem ürünlerinde 2farklı ürün sizlerle bu sayfada detaylanıyor… İlk inceleme ürünü A101’in 12 aralık günü sunacağı Regal Inox Ankastre Set 3'lü 1.399 TL fiyatı ile A101 markette… Regal markası ile sizlerle olacak ürün 3 farklı üründen oluşan güzel bir paket… ADV 300 X Ankastre davlumbaz ile başlayan paket içerinde Ago 300 X Ankastre Ocak de yer alıyor. Son olarak ise AFR 300 X Ankastre Fırın bulunuyor. Ürünler hakkında neler var ona bakalım: ADV 300 X Ankastre davlumbaz için piramit-duvar tipi, ince emaye, 270 mküp emiş gücü ve 3 kademeli olarak sizlerle olacak. Ago 300 X Ankastre Ocak için baktığımızda 4 gözlü gazlı, ince emaye, düğmeden ateşleme ve gaz kesme emniyeti yer alıyor. Son üründe AFR 300 X Ankastre Fırın için baktığımızda: 4 pişirme fonksiyonu, ince emaye, çocuk kilidi ve buharlı temizleme özelliği var. 7 İş gününde teslim olacak ürün ücretsiz teslimat ve kurulum avantajına sahip… 12 Aralık ilgili sayfasında son olarak SEG SRF 2831 A+ Buzdolabı 1.199 TL fiyatı ile sizlerle… Dahası A101 markette…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Aralık 2019 tarihinde, A101 12 Aralık 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...