A101 12 Kasım aktüel ürünler kataloğunda yine muhteşem indirimler var. A101 katalog incelemesine başlarken şunu hatırlatmalıyız ki, bu hafta A101 kaçmaz. Bu sayfada yer alan ürünlerin 6000 adet ile sınırlı olduğunu dipnot olarak ekleyen A101 inanılmaz fırsatlarının vitrinine Microsoft Lumia 353 cep telefonunu koyuyor. Nokia olarak satılan ancak artık Microsoft'un satın aldığı bu telefon inanılmaz uygun fiyatı ve harika teknik özellikleri ile alınmayı hak ediyor. 5 inç ekranı, 5mp ön ve arka kamerası, 1gb ram, microsoft 8.1 işletim sistemi ve 4 çekirdek 1.2 GHz Quad-Core işlemcisi ile kaçmaz. Ayrıca bu sayfada A101 bakın şu ürünleri sunmuş. Spor aleti twister, Hometech HT1200 uydu alıcısı + dungle, oyuncak traktör seti, oyuncak takla atan traktör+tren, oyuncak hayvan seti, boyama kitabı. Bu haftanın ilk a101 sayfasını inceledik ve kusursuz süper bir sayfa ile karşılaştık. Sizler de inceleyip alışveriş listenizin başına bunları ekleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Kasım 2015 tarihinde, A101 12 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...