A101 12 kasım aktüel ürün kataloglarının en leziz sayfası ile sizlerle beraberiz ve incelememize devam ediyoruz. A101 kataloglarının 12 kasım tarihli 2. sayfasında " A101'de İçim ürünleri hem sağlık hem fırsat dolu." sloganı ile pek çok ürün yer alıyor. A101 bu hafta afişlerinin alt kısmında "Bu afişteki her bir ürün 6000 adetle sınırlıdır." şeklinde bir stok sayısı belirtmiş. Perşembe günlerinin vazgeçilmezinden sizlere bakın neler geliyor... 1kg İçim kaşar peyniri, 500g beyaz peynir İçim, İçim labne 400gr, İçim doğal yoğurt 2250gr, İçim 500gr tereyağı, İçim Dolcia çikolatalı/muzlu/çilekli puding 4x110 gr ve Ülker Smartt muzlu / çilekli / orman meyveli taze peynir 6x35gr sizlerle a101 marketlerde buluşuyor. Sitemiz olarak A101 12 kasım kataloğunun 2. sayfasını sizler için inceledik. Daha fazla ürün incelemesi için sitemizi gezmenizi öneririz, diğer marketlerin incelemesi de sitemizde. Broşür aktüel ürünlerde takip edilir. Bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Kasım 2015 tarihinde, A101 12 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...