A101 aktüel 12 kasım kataloglarında indirimler durmak, bitmek bilmiyor. A11 fırsatlarını aktarmaya ve katalogları incelemeye devam ediyoruz. Bu sayfada Lav markalı ürünler oldukça önemli bir yere sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında ışıldak ürünleri de kullanışlı ve ucuz olması sebebiyle tercih edilebilir. Ayrıca hanımlar için pek çok pratik ürün de bu sayfada yerini almış. Lav Liza meşrubat bardağı, kahvaltı tabağı, saklama kabı, reçellik, şekerlik, 12 parça çay seti, küçük boy kavanoz, orta boy kavanoz ve kavanoz ürünleri "Liza" modeli ile sunulmuş. Ürünler tek tek de satın alınabilir ancak bir takım olarak satın almak isterseniz ve mevcut stoğa denk gelirseniz tüm bu seti 31,60 TL'ye alabilirsiniz. Gayet iyi bir fırsat... Ayrıca bu katalog sayfasında Hometech 12 Ledli LED 615 ışıldak ve Hometech 24+4 Ledli LED 244 ışıldak sizlere sunulmuş. Son olarak ise emaye kızartma tenceresi, yağ sıçratmaz, eramik kek kalıbı, 2li bıçak seti, yencere saklama kabı 3lü, yağlık, dekorlu cam şişe, çocuk su şişesi ve mini süzgeç ürünü de yerini almış. Detaylar ve daha fazlasını A101 marketlerinde ve a101.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Kasım 2015 tarihinde, A101 12 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 12 Kasım Aktüel Ürünleri Lav – Mutfak Ürünleri” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...