A101 12 Mayıs aktüel ürünler kataloğu dev kampanyalarında ANI markalı ürünler bu sayfada sizlerle. Ayrıca başka sayfada da incelediğimiz Aksu Vital ürünleri de bu sayfada sunulmuş. Tekrar inceleme imanına kavuştuğumuz bu haftanın yeni sayfasında bakalım neler bizlerle olacak. A101 Anı markalı olarak sunduğu pek çok ürünü sizlerle buluşturuyor. Anı markalı olarak peynirli kraker 4x40g Crack sizlerle 0,95 TL’den sunuluyor. Anı Lora kremalı bisküvi 150gr fındıklı veya kakaolu seçenekleriyle 12 mayısta sizlerle. A101 ayrıca bu sayfada Anı Nutrix fıstık kremalı bisküvi 50gr ürününü de 0,45 TL’den sunuyor. Bravo çikolatalı kek 30gr da bu sayfada oldukça makul fiyatı ile sizlerle. Kakao kaplamalı karamel dolgulu kek Costbar da 0,25 TL fiyatı ile sevindiriyor. Çikolata kaplamalaı kakaolu bisküvi ürünü de bu haftanın muhteşem ürünlerinden biri olarak karşımızda. A101 ayrıca Aksu Vital ürünlerini bu sayfada sizler için listeliyor. Geçen sayfalarda incelediğimiz ancak basılı sayfalar ile ortam sayfalarınıda farklı verilen bu ürünleri tekrar inceleme fırsatımız oluyor. A101 mayıs ayı içerisinde sunduğu bu ürünlerde Aksu Vital markalı olarak ve 12 Mayıs günü satışta olmak kaydıyla 14,95 TL adet fiyatına sahip 5 farklı ürünü müşterisine hazır hale getiriyor. Nedir bu ürünler şimdi onlara bakalım. Şeftali aromalı balık yağı içeren sıvı takviye edici gıda Natural Hekimce Omega-3 bu sayfada. Portakal vitaminli mineral karışımı içeren sıvı takviye edici gıda 100ml Natural Hekimce de bu sayfada aynı fiyatla sizlerle. Omega 3 balık yağı yumuşak kapsül 1000gr Natural Hekimce de bu sayfada yerini alıyor. Gigseng tablet 67,5 gr Natural Hekimce, Çörekotu yağı yumuşak kapsül de bu sayfada sizlerle olacak olan 2 farklı ürün olarak karşımızda. Diğer sayfa ile incelemeye derinlik katalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mayıs 2016 tarihinde, A101 12 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...