A101 aktüel 12 mayıs kataloglarında bu hafta birbirinden önemli ürünler sunulmaya devam ediyor. Bizler de bu muhteşem a101 ürünlerini sizler için detaylıca inceliyor ve fikirlerimizi paylaşıyoruz. Bu sayfada yine önemli ürünleri önemli fiyatlarla sunan A101’den hediyeli ürünler ve kırmızı etiketli ürünler sizlerle oluyor. Temizlik ürünlerinde yer alan listede şunlar sizlerle 12 mayıs günü buluşuyor. Ace Ultra Köpük yağ çözücü + çamaşır suyu ürünü adet fiyatı 6,95 TL’den sizlerle. Kova hediyeli A101’e özel muhteşem bir ürün de bu sayfada. Üründe yok yok… Kova hediyeli ve 19,95 TL fiyatlı Avantajlı temizlik paketinde Marc yüzey temizleyici 900ml + Cillit Bank sprey mutfak temizleyici 750ml + Calgon kireç önleyici 250gr + Vanish tül temizleyici 300gr + Vanish halı temizleyici 350gr ürünü kova hediyesi ile sizlerle. Ayrıca bu sayfada yine A101’e özel bir farklı ürün daha var. Restorex şampuan çeşitleri 1 lt ürünü adet fiyatı 8,95 TL’den sizlerle. Bobby duş jeli 500+300 ml çeşitleri, maskara Maybilline Black Drama + Garnier makyaj temizleme suyu da A101’e özel olarak sizlerle. Temizlik ürünlerinin ardından bu sayfada Coca Cola Light gazlı içecek, çeşitli meyve syu ürünleri de sizlerle. Ayrıca XXL enerji içeceğinde de 1,95 TL adet fiyatı sunulmuş durumda. Bu sayfada ayrıca Malatya Pazarı Karma yerli malı kurumeyve – kuruyemiş 40gr, Malatya Pazarı Karma tropikal kurumeyve – kuruyemiş 40gr ürünleri de sizlerle. Son olarak Doğuş Karadeniz Tiryaki siyah çay 500gr ürünü de A101 12 mayıs kataloglarında yerini almış. Bizlere de almak düşer… Yeni sayfa incelemesi ile bu haftanın indirimlerine devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mayıs 2016 tarihinde, A101 12 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...