A101 12 Mayıs 2016 aktüel kataloglarının yeni sayfasında muhteşem fırsatları aktarmaya devam ediyoruz. Bu sayfada 99,90 TL fiyatı ile öne çıkan ve sayfanın yarısını kaplayan dev bir ürün var. Bu ürün 4 raflı olarak geliyor. Çok amaçlı kapaklı dolap ismine sahip üründe ayrıca 150x60x35cm ebatlar ve melamin kaplı yonga levhadan üretilmiş olduğu bilgisi de bulunuyor. Oldukça kullanışlı olan bu ürün için ayrıca taksit seçeneği de kataloglarda belirtilmiş. Pelin fiyatı için 99,90 TL olarak belirlenen bu ürün kaçmaz nitelikte sizlerle. Ayrıca bu sayfada mutfağınızda sizlere yardımcı ürünler de var. Porselen kase ürünü 10cm ebatı ve farklı renk seçenekleri ile 2,00 TL’den adet fiyatı ile sizlerle. Renk seçeneklerini görsellerden görebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada 9,95 TL fiuatlı Luminarc fırın tepsi ürünü 35cm ebatlı da sizlerle. Yine Luminarc markalı olarak Luminarc cam mikser kabı 3,5 L ürünü de bu sayfada. Dekorlu cam şişe 1 litee ürünleri 3,5 TL’den, Yağlık 750cc ürünleri de 3,50 tl’den sizlerle. Süzgeç 22cm ürünü de bu sayfada. Ayrıca A101 12 mayıs sayfasında olastik ürünler adet fiyatı 2,00 TL olarak sunuluyor. Bu plastik ürünlerin neler olduğunu isim isim belirtmeyen A101 broşürde görsellerini aktarmış, dileyenler buradan detaylıca incelemelerini gerçekleştirebilir. Aynı şekilde ahşap servis ve mutfak gereçleri de bu sayfada 2,00 TL’den sunulmuş. Bisküvi saklama kutusu ise 3,95tl’den, Oval erzak kabı 4lt farklı renk seçenekleri ile 4,95 TL’den alıcına sunulmuş. Saklama kabı seti 3’lü ürünü de 6,50 TL fiyatı ile ve 0,85l, 1,4l ve 2l olarak bu sayfada yerini almış. Daha fazla detay için A101 resmi sitesini ve görselini mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mayıs 2016 tarihinde, A101 12 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 12 Mayıs Dolap ve Mutfak Ürünleri Aktüel Listesi” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...