A101 12 Mayıs aktüel kataloglarında beklenen fırsat geldi. Bahçenize muhteşem bir ürün, piknik ve kamplarda tam ihtiyacınız olan pek çok ürün bu sayfada sunulmuş. Detaylıca inceleyeceğimiz A101 12 mayıs bahçe ve kamp ürünleri sayfasında neler yok ki! İşte muhteşem detayların yer aldığı o muhteşem ürünler... Bahçesinde yaz aylarında keyifli dakikalar geçirmek isteyenlere 169,00 TL fiyatı ile gölgelikli salıncak sizlerle. Ölçüleri 170x160x110 olarak sunulan üründe taksit imkanı da var. Peki kamp ürüneli neler, şimdi onlara bakalım. İki kişilik otomatik çadır ürünü, uyku tulumu, katlanabilir kamp taburesi ve katlanabilir kamp sandalyesi ürünleri ile kamplarınız hem keyifli hem de konforlu geçebilir. Oldukça güzel renk ve özelliklere sahip bu ürünlerde muhteşem fiyatlar için görsele bakmanızı öneririz. Basılı A101 sayfalarında ayrıca çok amaçlı kapaklı dolap ve çeşitli mutfak ürünleri de sunulmuş. İlerleyen günlerde yeni inceleme sayfaları ile bu ürünleri daha net daha detaylı biçimde sizlerle inceleyeceğiz. Ancak şunu belirtmeliyiz ki A101 kamp sandalyesi ürünü 22,50 TL fiyatı ile oldukça makul ve oldukça kaliteli. Ayrıca tabure, uyku tulumu ve çadır da alınabilirliği yüksek ürünler olarak değerlendirilmelidir. Gölgelikli salıncak ise gerek deseni gerekse kalitesi ile fiyatına uygun bir ürün olarak karşımızda. Diğer ürünler için incelemelerimizi takip etmenizi öneririz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Mayıs 2016 tarihinde, A101 12 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 7 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 12 Mayıs Bahçe ve Kamp Aktüel Ürünleri” için 7 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...