A101 12 Mayıs aktüel ürünleri kataloğunda bu hafta yine basılı sayfalarda muhteşem ürünler sizlerle. Reeder P9C cep telefonu ürünü bu sayfada indirime giriyor. Bu üründen bahsetmek gerekirse: 5.1 Lolipop işletim sistemine sahip, 8MP arka ve 2 MP ön kamerası bulunmakta, 16 GB kapasiteye ve 1 GB RAM belleğe sahip, ayrıca çift sim imkanı da bu üründe mevcut. 4 çekirdekli işlemcisi ile hızından yana problem yaşatmayacak olan ürün gündelik kullanımlara gayet uygun görünüyor. 2 yıl garantisi ile birlikte 449,00 TL adet fiyatı bu ürün için özellikler olarak karşımızda. Hi-Level çift girişli USB 16 GB bellek ürünü akıllı telefon uyumu ile sizlerle. Sandisk 32GB OTG bellek ise USB 3.0 desteği ile 29,95 TL'den sizlerle. Beklenen ürün Eco Set 3lü ürünü bu sayfada yerini alan diğer ürünlerden oluyor. Bu setin içerisinde Attlas matkap - taşlama ve akülü vidalama bulunuyor. Fiyatı ise set olarak 129,00 TL olarak sunulmuş. Detaylar ileri ki günlerde sizlerle olacak. Son olarak ise Hometech uydu alıcısı bu sayfada yerini alan yeni A101 12 mayıs aktüel ürünü olarak dikkatleri çekiyor. Bu sayfaya basılı sayfada ek olarak çok amaçlı tek kişilik örtü , çok amaçlı çift kişilik örtü gibi ürünler de eklenmiş. Ancak bu diğer ürünlerin incelemesini yeni bir sayfada sizlerle buluşturacağız. Lütfen beklemede ve takipte kalınız.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Mayıs 2016 tarihinde, A101 12 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 12 Mayıs Elektronik ve Ev Tekstili Aktüel Ürünleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...