A101 12 Mayıs aktüel ürünler kataloğunda 9 mayıs - 15 mayıs tarihli bir sayfa incelemesi ile birlikteyiz. Bu sayfada 9 ve 12 mayıs tarihleri arasında geçerli olacak olan muhteşem indirimler sizler için incelenecek. İşte bu 12 mayıs sayalarının içinde yer alan farklı tarihli muhteşem sayfanın ürünlerine ait detaylar ve daha fazlası... 500g dondurulmuş dana kıyma 12,95 TL. "Yeni Ürün" etiketli olarak dondurulmuş piliç baget, dondurulmuş piliç fileto ve dondurulmuş piliç kroket sizlerle. Bir başka yeni ürün ise dana macar salam 250gr da bu sayfada. Ayrıca dana fermente sucuk da bu sayfada. Pınar Aç Bitir hindi salam da 1,95 TL fiyatı ile bu sayfada. 30lu yumurta da %15 indirimli olarak geliyor. Dana kavurma, dana kangal sucuk gibi ürünler de a101 aktüel ürünleri arasınada bu hafta yerini alıyor. Piliç nugget, pastırma, piliç döner, piliç sosis, piliç salam ve dilimli piliç de bu sayfada yerini alan diğer a101 aktüel ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. A101 fırsatlarında ayrıca bu hafta temizlik ürünleri de indirime giriyor. Bir diğer sayfada incelediğimiz bu ürünler arasında Ace, Garnier gibi markalara ait ürünler var. A101 12 Mayıs tarihli olan bu ürünler için inceleme bir sonraki sayfada sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Mayıs 2016 tarihinde, A101 12 Mayıs 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 9 Mayıs – 15 Mayıs Aktüel Ürünleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...