A101 12 Ocak aktüel ürün kataloglarının yeni bir sayfasında Koroplast ürünleri indirimli fiyatı ile karşımıza çıkıyor. Muhteşem ürünlerin bulunduğu sayfada süper fiyatlar var. İlk olarak Koroplast yağlı pişirme kağıdı 14'lü 3,95 TL olarak sunulmuş. Bu ürün oldukça kaliteli ve pek tabi ki uygun fiyatlı… Diğer bir üründe Koroplast alüminyum folyo 8m 2,75 TL’den sizlerle olacak iken Koroplast streç film 15m 2,75 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. Devamında Koroplast kilitli poşet 15'li 2,50 Tl olarak satılacak bir ürün yer alıyor. Bundan sonra ise yine muhteşem fiyatı ile Koroplast buzdolabı poşeti 38'li 1,50 TL olarak sizlerle olacak. Son olarak ise Koroplast büzgülü çöp torbası 20'li 4,50 TL olarak A101 12 OCAK aktüel ürün kataloglarında yerini alıyor ve 12 ocak Perşembe günü sizlerle olmayı bekliyor. A101'in yeni yıl aktüel ürünleri 2. haftasında bulunan bu muhteşem indirimleri incelemeye devam edeceğiz. Ancak hatırlatalım ki, burada incelediğimiz ürünleri 12 Ocak Perşembe günü (2017 yılı) satın alabiliyorsunuz. Bu yüzden bu tarih konularına dikkat etmekte fayda var.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Ocak 2017 tarihinde, A101 12 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...