A101 aktüel ürün katalogları 12 ocak 2017 fırsatlarında bu hafta muhteşem indirimler sizlerle buluşmaya devam ediyor. Bu haftanın gözler önündeki ürünü Katlanabilir yaylı yatak 109 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Bu haftanın beklenen ürünleri arasında önemli bir yer alan bu ürünün fiyatı oldukça makul düzeyde ve sizlerle. Bir diğer üründe örme masa örtüsü 12,95 Tl olarak sizlerle. Ayrıca tay tüyü kaymaz çekyat örtüsü 13,95 TL olarak satılacak olan bir başka A101 AKTÜEL ÜRÜNÜ olarak geliyor. Devamında çift kişilik pamuk battaniye 24,95 TL’den sizlerle. Bir başka üründe çocuk gezegeni cep kitapları 2,50 TL olarak, oyuncak ev setleri 11,95 TL olarak, oyuncak bebek 19,95 TL olarak ve oyuncak ışıklı araba 7,95 TL olarak sizlerle. Bu haftanın aktüel ürünlerinde Silk&blue bayan kenarı dantelli desenli slip 2'li 3,95 TL fiyatı ile sizlerle ve ayrıca Silk&blue bayan havlu patik çorap 2'li 3,50 TL olarak burada. A101 fırsatlarında kalorifer suluğu 1,25 TL’den, dekoratif ayna 6,50 TL’den satılacak ve son olarak ise Sinbo SS4046 yün temizleme makinesi 12,95 TL olarak markettte fırsat reyonunda sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Ocak 2017 tarihinde, A101 12 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...