A101 12 şubat 2015 aktüel kataloglarının 6. sayfası ile sizlerleyiz. Bu sayfada sevgililer günü için Kalp çikolata ve dondurulmuş kalp pasta sizlerle. Ayrıca dondurulmuş sufle, dondurulmuş piliç, 3 etli karışık pizza Dr. Oetker, Dimes şeftali nektarı, Dimes karışık meyve nektarı, Dimes 7x24 meyve suyu 6x200ml, Gül Aras 5kg toz şeker 15,45 TL, margarin kek kalıbı hediyesi ile, Marmarabirlik zeytin çeşidi, tahin, pekmez, Bitkisel şeker Gingerella sizlerle. B usayfada pek çok gıda ürününü sizlere aktarmaya çalıştık ancak çok daha fazlası için konu devamında yer alan katalog görseline bakabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Şubat 2015 tarihinde, A101 12 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...