A101 aktüel ürünler kataloğunun 12 şubat 2015 tarihli 5. sayfası ile bu haftaya devam ediyoruz ve a101 fırsatlarını sizlere sunuyoruz. Bu sayfada tanesi 6,95 TL'den maskara Golden Rose maxim eyes city style sizlerle. Ayrıca tanesi 2,25 Tl'den Golden Rose Dream Eyes göz kalemi sizlerle. Bitmedi, canlı çiçek çeşitleri ( mini gül, begonia, karanfil, calandiva) 5,95 TL'den sizlerle. Saksıda canlı çiçek nergis ve lale çeşitleri ile 2,95 TL'den sizlerle. Ayrıca bu sayfada kokulu mum, bitkisel sabun La Diva, çilekli duş jeli Polmolive sizlerle. Bu haftanın önemli indirimlerinin yer aldığı a101 aktüel 12 şubat 5. sayfasında daha fazla ne var, merak ediyorsanız kataloga bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Şubat 2015 tarihinde, A101 12 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...