A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem fırsatlar sizlerle olacak. Bu haftanın indirimli ürünlerinde EFSANE fırsatlar göreceğiz. Sayfada iki farklı ürün sunan market bu ürünlerde indirimi 10 TL ve üzeri alışverişlerde uygulayacak. Papaia parfümlü tuvalet kağıdı 8’li 6,95 (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) VE Torku dana kangal sucuk 200g 7,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) şeklinde sunulan sayfada fırsatlar konuşsun biz susalım diyoruz. Aktüel Ürünler incelemeler tarihine geçecek fırsatlar sunan A101 market yine adından övgü ile bahsettiriyor desek hata etmiş olmayız. Aktuel-Urunler.Com olarak A101’i bu indirimlerinden dolayı kutluyoruz. Ülkemizin yükselen değeri olan marketten 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli muhteşem bir ürün skalası var. Papaia parfümlü tuvalet kağıdı 8’li 6,95 olarak sunulurken bu ürün normal fiyatı 12,95 TL’den yer almakta idi… Diğerinde Torku dana kangal sucuk 200g 7,95 TL olarak sunulan üründe normal fiyat ise 15,75 TL idi… Siz de 10 TL ve üzeri alışveriş yapın bu fiyatları kapın… A101’den alışveriş yapmadan fırsattan yararlandım dememek gerekir. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Temmuz 2018 tarihinde, A101 12 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...