A101 aktüel ürünleri yeni indirimleri geliyor. A101 7 Temmuz 2018 aktüel ürün katalogları bu hafta indirimlerinde yok yok… %20 indirimi ile gelen sayfalarda TÜM CİPSLER sizlerle... Doritos, Patos, Çerezza, Lays, Ruffles, Potato markalı cipslerin hemen hemen her türünde %20 indirim 7 Temmuz ile 13 Temmuz arasında A101 marketlerde sizlerle… Tv karşısında cips keyfi yapmak isteyenlerin de çok seveceği bu indrimleri aktüel-urunler.com ayrıcalığı ile inceliyoruz. Leziz ürünlerde önemli bir indirim olarak değerlendirebilinecek olan bu fırsat dolu kampanyadan faydalanmak isteyenler 7 Temmuz ile 13 Temmuz arasında A101 marketlere gitmeli… Ülkemizin 7000 marketi ile en büyük marketi haline gelen A101’den neşe dolu gelen bu kampanyadan mutlaka faydalanın. Etrafta ve diğer pek çok satış noktasında aynı ürünü %20 indirimli daha pahalıya alacağınıza A101’den 7 – 13 Temmuz arasında daha uyguna alabilieceksiniz. Siz de bu fırsattan faydalanmak istiyorsanız acele edin… Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Temmuz 2018 tarihinde, A101 12 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...