A101 13 ağustos 2015 aktüel kataloglarının 3. sayfasında yine süper fırsatlar sizleri bekliyor. Lafı hiç uzatmadan sizlere ürünleri aktaralım. A101 Vestel Perilla 4 bıçaklı doğrayıcı ürünü 400W max güç, 4 bıçaklı doğrama sistemi, 750ml doğrayıcı kabı kapasitesi, paslanmaz doğrayıcı bıçaklı, ergonomik tasarıma sahip ve kolay temizlenebilir parçalı olarak Inox rengi ile sizlerle 49,00 TL'den sunuluyor. Ayrıca bu sayfada mutfağınız için gerekli pek çok ürün de var. Kavanoz seti 6'lı, 3'lü baharatlık seti, desenli su şişesi, desenli matara, çelik sütlük, süzgeç, çelik sahan sizlerle. Ayrıca cam duvar saati ve buzdolabı saati de burada. Bitmedi... Bebek pikesi, bebek nevresim takımı, Nexus çift kişilik yatak örtüsü, cep kitapları, bayan ayakkabılar, çorap, ahşap askı, enerji tasarruflu ampul, oyuncak su tabancası ve korsan set bu haftanın a101 aktüel kataloglarında sizlerle. Bir sonraki sayfa ile kaldığımız yerden a101 13 ağustos kataloglarını aktarmaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Ağustos 2015 tarihinde, A101 13 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...