A101 13 ağustos aktüel ürün fırsatları yine süper olarak devam ediyor. Bu sayfada A101 10-16 ağustos tarihleri arasında geçerli olacak olan pek çok dondurulmuş gıda, dondurma ürünü sizlerle. Ürünlere değinecek olursak; Dilberoğlu dondurulmuş çin böreği, Kocaman Balıkçılık dondurulmuş pane halka kalamar, Feast dondurulmuş levrek buğulama /zeytinyağlı ve limonlu çupra, Red Tiger dondurulmuş balık burger ve Feast dondurulmuş tatlı küp soğan sizlerle dondurulmuş gıda ürünleri olarak buluşuyor. Ayrıca bu sayfada Pınar markalı olarak 4 parça ürün süper fiyatı ile sizlerle. Pınar Doyum hindi sosis, Pınar Şölen dana sucuk, Pınar aç bitir dana salam ve Pınar aç bitir hindi salam sizlerle. Bitmedi. A101 13 ağustos aktüel ürünlerinde Algida lezzetleri de sizlerle. 2.si %50 indirimli olarak Nogger, Magnum mini çeşitleri, Carte d'Or selection mini çeşitleri ve Cornetto mini sizlerle. Ayrıca Leziz Algida dondurmalarının bazıları da bu haftanın A101 kataloglarında sizlerle. Unutmayın bu sayfada yer alan ürünler stoklarla sınırlı olup, her markette bulunmayabilir.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Ağustos 2015 tarihinde, A101 13 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...