A101 13 ağustos 2015 aktüel ürünler kataloğu ilk sayfasında sizlerle beraberiz. Bu hafta A101 ilk sayfasında 3 harika ürünü sizlerle buluşturacak. Fırsatlarını mahallenize kadar getiren A101; tam manası ile indirim ve kampanyanın şeklini çiziyor. Muhteşem fırsatların yer aldığı bu ilk sayfada neler olduğunu şimdi aktaralım. A101 Samsung Galaxy S5 mini G800 akıllı cep telefonu ürününü 899,00 TL'den sizlerle buluşturuyor. Bu ürün 4,5 inç HD Super Amoled ekrana sahip, Android 4.4 KitKat işletim sistemili, 8MP arka ve 2MP ön kameraya sahip, 1,4 GHz dört çekirdekli işlemcili, 16 GB dahili hafızalı, parmak izi tarayıcılı ve 64GB'a kadar micro sd kart destekli olarak sizlerle. Ayrıca akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu Hi-Level çift girişli 16GB Smart bellek ve Vestel Şimşek dik tip elektrikli süpürge ürünü sizlerle. Ürünler hakkında diğer tüm detayları görsellerden edinebilirsiniz. Muhteşem ürünleri ve fırsatları sunan A101 bir diğer sayfası ile şimdi sizlerle. Diğer sayfa ile 13 ağustos fırsatlarını aktarmaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Ağustos 2015 tarihinde, A101 13 Ağustos 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...