A101 aldın aldın aktüel ürünlerinde bu hafta ilk olarak özel bir ürün sizlerle… A++ enerji sınıfı ve ücretsiz teslimat ile kurulum avantajı ile gelen ürün REGAL bulaşık makinesi… 13 Eylül Perşembe günü gelecek olan bu aktüel üründe kötü kokuları önleyen metal filtre ve zaman erteleme fonksiyonları da var. Taksitli satış avantajına sahip olan bu ürün 12 kişilik yıkama kapasitesine sahip ve 3 programlı olarak sizlerle. Vestel servis güvencesine sahip olan Regal bulaşık makinesi 2 yıl garantili olarak sizlerle… Regal markalı olarak gelen ürün oldukça kaliteli olarak karşımızda… Aldın Aldın kataloglarında bu hafta Regal bulaşık makinesi için peşin fiyat: 799,00 TL olarak karşımızda… Taksitli fiyatı ise 831,00 TL’ye geliyor. (103,87x8) Ülkemizin bu muhteşem marketi 7000 market sayısı ile sizlerle oluyor. Sizin de bulaşık makinesine ihtiyacınız var ise bu ürünü mutlaka değerlendirin. 3 Programlı olması (ki en çok kullanılan programlar bunlardır) da oldukça yeterli görünüyor. A++ enerji sınıfı ile dikkatleri çeken ürün için pek çok önemli özellik sizlerle. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Eylül 2018 tarihinde, A101 13 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...