A101 13 Eylül 2018 perşembe indirimleri sizlerle olmaya devam ediyor. Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde muhteşem detaylar var. İlk sayfada sizler için önemli incelemeler yaptık. Şimdi bakalım. 43” Full HD Smart LED Tv 1699,00 TL (HDMI, Vestel servis güvencesi, ücretsiz montaj) sizlerle olacak. Bir diğer üründe ki bu ürün oldukça talibi olan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor, Regal bulaşık makinesi 799,00 TL (ücretsiz teslimat ve kurulum, A++ enerji sınıfı, 12 kişilik yıkama kapasitesi, 3 programlı, 2 yıl garanti, Vestel servis güvencesi, kötü kokuları önleyen metal filtre, zaman ortalama) olarak sizlerle olacak. Ürün için daha fazla detay ilerleyen günlerde sizlerle olacak. Şimdi bir diğer fırsat ile devam edelim. Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı 179,00 TL (4800dpı, tam dolu kartuşlar, USB kablo hediyeli) sizlerle. Kartuş fiyatına yazıcı sahibi olmak isteyenler için kaçmaz bir fırsat... Çekmece düzenleyici 4’lü 3,95 TL olarak sizlerle olacakken 3 çekmeceli mini organizer 5,95 TL de sizlerle. Ayrıca Vakumlu seyahat poşeti seti 3’lü 8,50 TL de sunulmuş. Bir başka üründe Metal masa lambası 39,95 TL'den sizlerle olacakken Telefon priz tutucu 1,50 TL de geliyor. Son üründe ise Mobetto 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap 165,00 TL sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Eylül 2018 tarihinde, A101 13 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 Aktüel, Eylül Perşembe Aldın Aldın Kataloğu” için 2 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...