A101 13 temmuz günü harika indirimler sunuyor. Beyaz Eşya da sunan A101 artık muhteşem ürünlerini git gide genişleterek harikalar yaratıyor. A101 market kataloglarında bu hafta ücretsiz teslimat ve kurulum etiketi ile süper fırsatlar var. No Frost 450 lt brüt hacim ve A+ enerji sınıflı SEG SNF 4500 buzdolabı öyle bir fiyat ile sunulmuş ki, yok böylesi… 2 yıl garantiye sahip üründe Vestel güvencesi var. 7 iş günü içinde teslimat süresi de yer alan ürün için taksit seçeneği bile eklenmiş. Daha ne olsun değil mi, A101 muhteşem ürünler sunuyor gerçekten… Bir diğer ürün ise SEG SCM 7100 T çamaşır makinesi ve bu ürün 7 kg yıkama yapabiliyor. 1000 devir olan ürün A+ sınıf enerji tüketim seviyesine sahip. Bunun için de taksiti ihmal etmeyen market adından söz ettirmeyi başarıyor. Sosyal medyanın indirim yıldızı haline gelen A101 market; çok konuşuluyor ve çok inceleniyor. Büyük bir market, büyük bir aile gibi çalışan bu kuruluşun beyaz eşyaya da el atması oldukça sevindirici olarak karşımıza çıkıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...