A101 13 temmuz indirimleri kapsamında sunulan fırsatları incelemeye devam ediyoruz. Aktüel ürünler olarak A101 kataloglarının harikaların adresi olduğunu bildiğimiz için ayrıca önem gösteriyoruz. Peki ne var 13 temmuzda A101’de, bakalım. A101 tarafından edinilen bilgilere göre bu hafta ev tekstili ürünleri olarak önemli fırsatlar var. Zorluteks karakter lisanslı (Şirinler, Arabalar, Mimmy) bebek pike ürünü 90x140cm harika fiyatı ile sunulmuş. Ayrıca tek kişilik fitted set ve çift kişilik fitted set ürünleri de sunan market bu konuda yani fitted set konusunda evimizin ihtiyacını karşılıyor demek hata olmaz. Çift kişilik sıvı geçirmez alez ürünü de kataloglarına koyan market bayan dantelli kaplı sütyen ve bayan yazlık gecelik / şort takım ürünlerini de sunuyor. Askı 4’lü ürünü, balkon kurutmalık, desenli metal dikiş kutusu gibi ürünleri de sunan market harika indirimleri ile sizlerle olmaya devam ediyor. A101 13 Temmuz detaylarına baktığımız vakit gördüğümüz harika ürün fiyatlarını mahallemizdeki A101’e kadar ulaştıran ağına da teşekkür ederek fırsatların devamını canı gönülden bekliyoruz…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Temmuz 2017 tarihinde, A101 13 Temmuz 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...