A101 aktüel ürünleri 14 aralık indirimlerinde lisanslı pek çok ev tekstili ürünü sunuyor. Ürünlere ve hangi taraftar lisanslarını barındırdıklarına bakalım. Siz de takımınızı odanıza kadar getirebiliyorsunuz. İlk olarak görüyoruz ki görsel sıralamalar alfabetik olarak sıralanmış. Zorluteks BJK – FB – GS ürünlerini orijinal lisanslı ürünler olarak sunmuş. Zorluteks taraftar lisanslı battaniye 150x200cm ürünü BJK sizlerle olan ilk ürün. Ayrıca Zorluteks taraftar lisanslı battaniye 150x200cm FB ve Zorluteks taraftar lisanslı battaniye 150x200cm GS ürünleri de bu sayfada yer alıyor. Ürünlere bakmaya devam edelim. Ayrıca Zorluteks taraftar lisanslı nevresim seti bu hafta geliyor. Yine BJK – FB – GS lisanslı olarak gelen bu ürünler ise nevresimi 160x220cm – yastık kılıfı 50x70cm ve 1 adet olarak sunulmuş. Ayrıca Zorluteks taraftar lisanslı kırlent ürünleri de BJK – FB – GS lisanslı olarak geliyor. Son üründe ise bebeklerinize uygun fırsatlar yer alıyor. Zorluteks taraftar lisanslı bebek battaniye ürünleri de 100x120cm ebatı ile geliyor. Bu ürünlerde de aynı şekilde Beşiktaş – Fenerbahçe – Galatasaray lisansları yer alıyor. Ürünlerin devamı için a101.com.tr’den inceleme yapabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...