A101 14 Aralık aktüel ürün listelerinde bu hafta önem derecesi yüksek ürünler var. Yeni yıla doğru giderken ve artık 2017'yi bırakıp 2018'e doğru adım adım yaklaştığımız şu günlerde A101 önemli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Samsung Galaxy J120 cep telefonu ile başlayan sayfanın incelemelesini sizlerle yapmaya çalışacağız. 629,00 TL fiyata sahip olan ürün için Samsung Türkiye 2 yıl garanti ifadesi yer alıyor. 1 GB Ram belleğe sahip ürün 8GB dahili hafızaya sahip... 4.5G uyumlu olması ile dikkat çeken ürün en yeni teknolojisi yakalıyor. Android işletim sistemine sahip üründe 5 MP arka ve 2MP ön kamera var. Super Amoled ekrana sahip üründe artırılabilir* hafıza dikkat çekiyor. Daha fazla detayı ilerleyen günlerde görebiliriz. Sayfada ayrıca neler var bakalım. A4 Tech kablosuz mouse ürünü de bu hafta A101 raflarında yerini alacak diğer ürünlerden oluyor. Oldukça bekleyeni olan ürün artık bir ihtiyaç... Sayfada ayrıca pek çok farklı ürün listesi de sunulmuş. Tüm bunları incelemenin çok ama çok uzun makaleler yaratacağını düşünerek şimdilik incelememizi tamamlıyoruz. İlerleyen sayfalarda daha detaylı inceleme listeleri bulabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...