A101 aktüel ürünleri 14 Aralık itibari ile muhteşem fırsatlar sunuyor. Bu hafta indirimlerde yok yok. A101 14 Aralık indirimlerinin bu görseline yakından bakalım. Sinbo STM-5811 elektrikli çay makinesi geliyor. Ayrıca Arzum AR-1062 blender seti de sizlerle… A101 indirimlerinde Sinbo SCM-2948 Türk kahvesi makinesi yer alıyorken ayrıca Glass4You kek kalıbı da var. Bu hafta indirimlerinde Pasta/börek kabı ürününün yanı sıra Emaye kızartma tenceresi de sunulmuş. A101 14 aralık aktüel listelerine girmeyi başarabilen diğer ürünlerde Trend saklama kabı 3’lü/4’lü, Paslanmaz bıçaklı mantımatik de var. Mutfakta yardımcı ürünlerde Oval kaydırmaz tepsi yer alırken Paşabahçe cam ölçü kabı da sizlerle. Krema pompası çeşitleri sunan market Nofrost saklama kabı da unutmuyor. Bu hafta indirimlerinde Sürahi buket ürünü de geliyor. Bardak, Süzgeç, Limon presi gibi ürünler de 14 aralık itibari le a101 markette yer alıyor. Sayfada Kapaklı yuvarlak kase de yer alırken Detoks matara da unutulmamış. Ek olarak Frozen pipet 50’li de sizlerle. Son ürünlerde ise Rooc lazer kesim bıçak seti 3’lü ve Metal raf sizlerle. Daha fazlası için indirimleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...