A101 14 Aralık indirimli listeleri açıklanmaya devam ediyor. A101 indirimlerinde bu hafta yine muhteşem kampanyalar yer alacak. A101 marketin açıkladığı listeleri detaylıca inceleyelim. İlk olarak bu hafta Arzum AR-695 seramik tabanlı ütü sizlerle olacak. Bu haftanın bu ürünü olukça iyi bir fiyata sahip ve kaçmaz… Diğer fırsata bakacak olursak Arzum İmaj AR 5011 saç kurutma makinesi yer alıyor. Bu ürün ise 55 TL fiyatı ile tam anlamı ile bir yardımcı… Sinbo SHC-4353 saç kesme makinesi ile devam eden sayfada Felix Smarta FL 598 dijital cam banyo baskülü de sizlerle olacak. Ayrıca bu ürünlerin dışında Spor seyahat çantası da çok çok uygun fiyatı ile sizlerle. Ek olarak 3 çekmeceli organizer yer alıyorken son üründe ise Çekmece düzenleyici 4’lü sizlerle oluyor. A101 marketin bu sayfasında en çok dikkat çeken ürün ise Arzum AR-695 seramik tabanlı ütü oluyor. Ürün 2400 W güce sahip ve ayarlanabilir buhar gücü özelliği var. Damlamayı önleyen sistemi de barındıran bu ürün kendini temizleme özelliği ile de ergonomik olmayı başarıyor. Dikey buhar özelliği, şok buhar ve sprey özelliği de ürünün artı yönlerini oluşturuyor. 3 yıl da garantisi olan bu ürün şimdiden listelere girmeye başlıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...