A101 14 Aralık aktüel ürün kataloglarının merakla beklenen sayfalarında bu hafta yine çok konuşulacak önemli fırsatlar var. A101'in market çıkışlarında ve kasa yanlarında sergilediği ve teşhir ettiği kataloglardan edindiğimiz bilgiler ışığında fırsat incelemelerine başlıyoruz. Bu sayfada mobilya ürünleri & ahşap ürünler & dolap ve raflar gibi isimler verilebilecek sayfalara yakından bakacağız. Sayfada neler var, öncelikle buna yanıt bulalım. 4 raflı kitaplık, 3 kapılı gardırop ve çalışma masası sayfada yerini alan ürünler olmuş. 4 raflı kitaplık ürünü için piyasaya nazaran muhteşem bir fiyat sunulmuş. İşinize rahatlıkla yarayacak ve sorun çıkartmayacak güzel bir ürün... Bu kadar uygun fiyata kitaplık bulmak zor olduğundan bu ürünlerin stokları bizce çok hızlı eriyor. Diğer fırsatta 3 kapılı gardırop var ki bu ürün gerek öğrenciler gerekse tekil yaşayanlarca çok tercih ediliyor. A101 bu ürün için dudakları uçuklatan güzel ve uygun bir fiyat belirlemiş. Kapaklı ve raflı olması ve ayrıca ebatı oldukça yeterli... Son üründe çalışma masası yer almış. Bu ürün ise standart bir masa gibi görünse de içte buluna rafı oldukça ergonomik görünüyor. Ayrıca fiyatı da şimdiden heyecanlandırmaya yetiyor. Daha fazlasını ilerleyen yeni sayfalarda anlatmaya çalıştık.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...