A101 14 eylül tarihinde 2017 yılında Perşembe günü inanılmaz bir ürün sunuyor. Günümüz teknolojisine uygun olarak sunulan bu ürün kaçmaz gerçekten. 55’’ ekrana sahip yani yaklaşık 139cm olarak bir ekrana sahip üründe 2 yıl garanti de bulunuyor. Ürün adı ise Samsung 55MU7350 55’’ UHD Smart Kavisli (Curve) LED TV… Samsung Türkiye garantili ürün kredi kartınıza ( Bonus, Maximum, World) taksit seçeneği ile de geliyor. Ayrıca ürün 4K Ultra HD ekrana sahip. Curve yani kavisli … UHD uydu alıcısı da içinde olan ürün 2017 model olması ile dikkat çekiyor. 3599.00 TL olarak fiyatlanan ürün Smart TV özelliğine de sahip. Akıllı kumandası olan ürün USB 2x, ekran aynalama, USB film, 20w SES ÇIKIŞI, Wifi ve 3 adet HDMI ile dikkat çekiyor. A101 market indirim ve fırsatlarının 14 eylül indirimlerinde ayrıca neler olduğuna detaylıca bakacağız. A101 aktüel ürün kataloglarında yer alan ve bu haftanın indirimleri ile sizlerle olan ürünlerin neler olduğuna bakmaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Eylül 2017 tarihinde, A101 14 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...