A101 market 14 eylül indirimli aktüel ürünlerinde elektronik ürünler sizlerle. A101 Aldın Aldın elektronikleri ile geliyor. Acer Notebook ES1-533-C3N9 ürünü ile başlayan indirimlere değinelim. İlk olarak Acer Notebook ES1-533- ürünün 2 yıl Acer garantili olduğunu belirterek başlıyoruz. Üründe Windows 10 işletim sistemi kurulu ve özellikleri ile giriş ve orta segment kullanıcıları mutlu ediyor. Ayrıca taksit seçeneği de oldukça sevindiri haberlerden biri… Diğer üründe M171 kablosuz Mouse var. Ürün Logitech markalı olarak geliyor ve kalitesi ile mutlu ediyor. Logitech hoparlör 1+1 ürünü ile devam eden sayfada Canon E414 çok fonksiyonlu yazıcı da sizlerle. Bu hafta A101 market indirimlerinde ayrıca SanDisk 16GB Micro SD Class 10 hafıza kartı da var. Ek olarak 14 eylülde SanDisk 16GB OTG USB bellek de geliyor. Muhteşem bir ürün daha 14 eylül 2017’de geliyor. WD 1 TB harici hard disk 195,00 TL olarak sunulmuş… Son olarak ise sayfada Bay deri ayakkabı sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünleri incelemesi tüm hızı ile devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Eylül 2017 tarihinde, A101 14 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...