A101 14 eylül 20147 Perşembe aktüel ürünlerinde bu hafta harika ürünler ve beklenen fırsatlar gelmeye devam ediyor. Sanki A101 bir yerden “şu da gelse iyi olur” dediğimizi duyuyor ve ona göre ürün sunuyor… İlk olarak çok beklene bir ürün var. Valiz seti 3’lü 129,00 TL olarak geliyor. Gerçekten harika… Hem de 3 tane… Üstelik taksit seçeneği de var. Valiz boyutları görselde yazıyor. Diğer bir üründe ise Katlanabilir yaylı yatak 109,00 TL olarak geliyor. Bu ürün de taksit seçeneğine sahip ve çelik yaylı olduğu da es geçilmemeli… Açık ve kapalı ölçüleri de görselde belirtilen ürün gerçekten kaçmamalı… Son olarak bu sayfada en çok ses getiren ürünlerden olan Arzum AR4018 Cyclone elektrikli süpürge de sizlerle. Ürün için taksit imkanı yine var… Ürün özellikleri görselde yazılmış ancak biraz küçük kalmış. Biz kısaca inceleyelim. Torbasız Cyclonic, 1400W motor gücü, 2 lt toz torbası haznesi, EPA12 Filtre, pratik ve hijyenik boşaltım, Multi filtration sistem, elektronik ve mekanik emiş gücü ayarı, zemine göre ayarlanabilen süpürme başlıkları – dar uçlu boru ve fırçası, teleskopik borusu, 5m kablo uzunluğu, 8m çalışma yarıçağı, 75Db’den az sesi, otomatik kablo sarma özelliği ve 3 yıl garantisi ile ürün kaçmaz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Eylül 2017 tarihinde, A101 14 Eylül 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...