A101 14 Haziran aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok yeni indirim sizlerle olacak. Yeni kampanyalarda neler olduğuna yakından baktığımız bu hafta indirimlerinde ilk olarak King K-372 P toz torbasız süpürge ile başlayan indirimlerinde muhteşem fırsatlar var. İlk olarak bu üründen bahsedelim. 800W gücündeki ürün için taksit imkânı da var. Hatta 6 taksit PEŞİN FİYATINA, 12 taksit ise vade farkı ile sunulmuş. Ciddi anlamda harika bir ürün indirimi… Bu hafta ayrıca BlueHouse Robotix mikser-el blender seti de sunulmuş. Bu ürün için de taksit fırsatı sunan market yine 6 ay ve 12 ay taksit seçeneği kampanyasını sunmuş. Bu haftanın fırsatlarında Aprilla AHS-2015 saç düzleştirici de sunulmuş. Vestel Kristal buharlı ütü ürünü de sunan market ütü için de taksit imkanını konuşturmuş… Zaten indirimli bir ürün alıyoruz bir de A101 bu ürün için 6 ay taksit için vade farkı koymuyor… Ayrıca 12 taksit seçeneği de sunan market vade farkı ile bu taksit seçeneğini de sunuyor. Gerçekten harika… Sayfada Vinix elbise askısı 6’lı, Kapı-pencere stoperi/çamaşır ipi, Gırgır çeşitleri, Ahşap figürlü kapı stoperi da sunan market Senslo robot duş sistemi ve Metaltex 3 katlı banyo köşe rafı ile sayfa sonunu getirmiş. Tam bir indirim sayfası… Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...