A101 14 Haziran 2018 Perşembe fırsatlarında Aldın Aldın kampanyaları kamp ürünü fırsatları ile gündeme oturuyor. Şişme şezlong 230x70cm ile başlayan sayfada bakalım neler var görelim. İlk olarak şişme şezlong sunan market için maximum taşıma kapasitesi için 100kg belirtilmiş. Kumaş türü olarak ise Ripstop kumaş kullanılmış. Bir diğer fırsatta ise İki kişilik otomatik çadır var. 170T polyester kumaştan üretilmiş olan ürün 200x150x110cm ebatlara sahip ve Fiberglas çadır çubuğu 7,9mm olarak belirtilmiş. Sayfada ayrıca Uyku tulumu da var. Mumya tipi başlıklı olan ürün için ölçüler şu şekilde sunulmuş: Boy 210cm, üst genişlik 74cm, alt genişlik 41cm ağırlık 740-780gr. 190T polyester kumaştan üretilmiş olan ürün için +5 ile +15 derece arası kullanılabilir ibaresi de var. Bu hafta Kamp battaniyesi de geliyor. 130x150cm ebatlarına sahip olan ürün için yüzey polar taban ise naylondan oluşuyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürün ihtiyacı olan için bulunmaz nimet… Bu hafta Sinek öldürücü cız da sizlerle oluyor. İç mekanda ve yağmur almayan dış mekanda kullanılabilen ürün kokusuzdur ibaresine sahip. Son üründe ise Olta takımı var. Olta takımı içindekiler için görselden tüm detaylara bakmanızı öneririz. A101 yine adından övgü ile bahsettiriyor. Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...