A101 market mutfak ürünlerinde bu hafta pek çok harika fırsata yer vermiş. A101 aktüel 14 Haziran kataloğu indirimleri arasında bulunan bu inceleyeceğimiz sayfada pek çok mutfak ürünü var. 14 Haziran 2018 itibarıyla gelecek olan indirimlerde ilk olarak Kavanoz kapağı 10’lu var. Bir diğer indirimli üründe ise sevilen marka Paşabahçe’den geliyor. Paşabahçe cam kavanoz 1000cc sizlerle oluyor. Ayrıca Paşabahçe cam kavanoz 600cc de sunulmuş. BU HAFTA A101 kampanyalarında Tepsi 28cm de sunulmuş. Devam edecek olursak Sahan 24cm de sizlerle. Tava ise 26cm olarak bu hafta geliyor. Plastik/yuvarlak ve dikdörtgen tepsi de mutfak ürünleri Aldın Aldın fırsatları arasına girmeyi başaran muhteşem indirimlerden biri olarak geliyor. Ayrıca sevilen ürünlerden Saklama kabı 3’lü ve Plastik kapaklı saklama ile Nofrost saklama kabı da sizlerle. Saklama kabı 6’lı, Kare saklama kabı 3’lü, LAV sedef boyalı kase ile devam eden indirimlerinde Yuvarlak kase 2L de unutulmamış. Bu haftanın indirimlerinde Lisanslı pipetli bardak ve Lisanslı beslenme kutusu sunulmuş. Son ürünlere doğru ise Keyif çerezlik, Silikon tabanlı buzluk, Çok amaçlı kutu ve son olarak ise Çöp kovası 2L var. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 14 Haziran Mutfak Ürünleri Aktüel Perşembe Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...