A101 14 Haziran 2018 Perşembe Aldın Aldın indirimleri ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor. Yörsan kaymaklı tava yoğurdu 2kg ürünü ile başlayan indirim sayfasında bakalım başka neler var görelim. Evovital organik yumurta 10’lu ürünü ile davam eden sayfada YENİ ÜRÜN etiketli fırsatta Karadem Gurme Teneke kutu siyah çay 500gr sizlerle. Pınar Aç Bitir hindi füme salam 60gr sevilen ürünü, Kocatepe Türk kahvesi 250gr da sizlerle oluyor. Bir başka fırsatta ise dilimli sucuk sizlerle… Ekici İzmir tulum peyniri 350gr da sizlerle olurken Bahar dondurulmuş hindi döner de sizlerle. Galle Jalepeno turşusu 3kg ürünü de geliyor. Son fırsatta ise sevilen lezzet Galle karışık turşu bulunuyor. Bu haftanın gıda indirimlerini incelemeye gayret ettik. Muhteşem ürünler sunmaya devam eden A101’e sonsuz teşekkür ederken bu denli harika fırsatlar için de ayrı olarak teşekkür ederiz. İncelerken büyük keyif aldığımızı ve alışveriş listemizi yine A101 ile doldurduk. Siz de detaylı olarak ürünlere eğilirseniz alınacak çok fazla fırsat olduğunu göreceksinizdir. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...