A101 aktüel 14 Haziran 2018 kampanyalarına yakından bakmaya devam ettiğimiz incelememizde yeni ve harika fırsatlara tanık olmaya devam ediyoruz. Cilift Bang banyo & mutfak sprey temizleyici 2x750ml ile başlayan indirimlerde ABC sıvı deteryan da sizlerle. Banat mikrofiber temizlik bezi 2’li ürününün de yer adığı sayfada Finish bulaşık makinesi temizleyici 50gr da sizlerle. Ritm oda spreyi 1000ml de sunan markette Finish Deo bulaşık makinesi kokusu 4ml ürünü de yer alıyor. 14 Haziran günü ABC çamaşır yumuşatıcı 5lt ürünü de GÜL tutkusu seçeği ile sizlerle. Temizlik ürünlerini sunan market sayfa devamında gıda fırsatları da sunmuş. Bunlardan da bahsetmekte fayda var. Malatya pazarı tuzlu karışık kuruyemiş 200gr ürünü sunan market Sam dondurulmuş katmer 135gr da sizlerle. Sevilen marka TORKU’dan lezzetli iki ürün de sunan market bu ürünleri şu şekilde açıklamış. Torku kremalı bisküvi çeşiştleri 4x76gr ve diğer ise Torku Favorimo bisküvi çeşitleri 4x76gr … Gerçek anlamda indirim ve fırsat görmek isteyenlerin adresi olan A101’e bu fırsatları için bir takipçisi olarak teşekkür ederiz. Ülkemizin yükselen değerine teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...