A101 aktüel bu hafta sonu muhteşem indirimleri ile geliyor. A101 9 Haziran 2018 günü başlayacak fırsatlarda Doğuş Keyif Bahçesi siyah çay 1000g ürünü ile gelen indirimlerden bahsedelim. İlk olarak bu ürün sunulmuş ve %9 indirim fırsatından bahsedilmiş. Bu hafta kataloğunda Peynes tam yağlı taze beyaz peynir 1kg ürünü de %19 indirimi ile fırsatlarını belirtmiş. Ayrıca bu hafta Petek toz şeker 5000g ürünü de %19 indirimli sunulmuş. Gıda ürünü fırsatları Bayram öncesi hafta sonu fırsatlarında ayrıca Milkten kaymak 200g %13 indirimi ile sunulmuş. Bu hafta Cumhuriyet/Ahmet İpek dana fermente kangal sucuk 350g ürünü de %15 indirimli olarak sunulmuş. A101 9 Haziran Birşah Ayçiçek yağı 2L %22 indirimi ile de bu hafta gelmiş. Ayrıca sayfada Nimet baklavalık ve böreklik yufka 800g %14 indirimi ile de sizlerle oluyor. Patos acı baharatlık çeşnili/baharat çeşnili mısır cipsi 134g %25 indirimli olarak da sizlerle oluyor. Molfix/Uni Soft ıslak havlu 2x60adet %22 indirimli olarak sunulurken son üründe ise Palette göz alıcı renkler saç boyası çeşitleri %25 indirimli olarak sunulmuş. Petek toz şeker ürünü de %7 indirimli olarak bu hafta sunulmuş.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...