A101 aktüel 9 haziran ile 15 Haziran arasında sunacağı fırsatları duyurdu. Bu hafta tüm fırsatlara ek olarak manav ürünleri de sizlerle olacak. Haftanın yıldızlarında 9 haziran ile 15 hazirana kadar harika fırsatlar bulunmaya devam ediyor. A101 görsellerini incelediğimizde görüyoruz ki karpuzun kilosu 90 kuruştan geliyor… Nektarin de 5,49 TL kg fiyatı ile harika fırsatlar arasına girmeyi başarıyor. Salkım domates ürünü 2,25 TL kg fiyatına sahip olarak gelirken bir diğer kampanyalı üründe salatalık yer alıyor. Salatalık ise 1,99 TL kg fiyatına sahip olarak sunulmuş. Sivri biber ürünü de 2,99 TL kg fiyatı ile cepleri yakmazken patates 2,45 TL kg fiyatına sahip olarak sizlerle oluyor. Son üründe ise 2,35 TL kg fiyatına sahip olan soğan sizlerle oluyor. A101 9 haziran & 15 haziran aktüel ürün kataloglarında neler olduğuna yakından baktık. Bu hafta manava gitmeden A101’e uğramakta fayda var. Hem taze hem uygun fiyatlı ürünler kaçmaz. Markette bulunan fırsatların tamamını incelemeye çalıştık. Daha fazla indirimde neler var sorusunun yanıtına cevap vermeye çalıştık. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...