A101 aktüel 9 Haziran EFSANE aktüel ürünlerinde bu hafta Selin Limon Kolonyası 400ml sizlerle oluyor. 12,75 TL satış fiyatına sahip bir ürün 4,95 TL’den satın alınabilme fırsatı sunuyor. A101’in kampanyasından faydalanmak için 9-15 Haziran arasında 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekiyor. Bu alışverişte kampanyalı ürün fiyatları hariç tutuluyor ve her yapılacak her 10 TL’lik alışverişe 1 ürün alınabiliyor. Stok sınırına da dikkat çeken A101; fırsattan faydalanmak isteyenleri 9-15 Haziran arası marketine bekliyor. Gerçekten güzel bir fiyat ve güzel bir indirim… Önümüzün de Ramazan Bayramı olması hasebi ile bu ürünü 12,75 TL yerine 4,95 TL’den almak oldukça iyi… Hatta iyi demek biraz hafif kalıyor harika demek daha doğru olacaktır. A101 marketin 9 HAZİRAN 2018 ile 15 HAZİRAN 2018 tarihleri arasında sunacağı bu fırsatı da inceledik. Ciddi anlamda EFSANE nitelikte fiyatlar sunan markete sıkı takipçisi ve müşterisi olarak teşekkür ederiz. İndirimleri incelerken ayrı bir keyif alıyoruz, gerçekten taktir-e şayan fırsatlar sunan A101’e teşekkürler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...