A101 aktüel ürünlerinde bu hafta %15 indirimli muhteşem bir indirim sayfası var. 9 Haziran 2018 ile 15 haziran 2018 tarihleri arasından geçerli olması beklenen sayfada sıvı ve toz deterjanlarda %15 indirim vaadi sizlerle… A101’in sunduğu sayfada muhteşem bir indirim fırsatı desek hata olmayacak gibi duruyor. İndirimli ürünlerin her birinden en fazla 2 adet satın alınabildiğini belirterek sayfasını tanıtan A101’in indirim sayfasından bahsedelim. TÜM SIVI – TOZ ÇAMAŞIR DETERJANLARI %15 İNDİRİMLİ başlığı ile gelen sayfada yok yok… Görselde Tursil, Bingo, Wino, OMO, ABC, Ariel, Perwoll gibi markalar bulunuyor. Toz deterjan ve sıvı deterjan artık A101 ile 9-15 haziran arasında gerçekten alınmalı… İhtiyacınız varsa 9-15 haziran arası mutlaka ama mutlaka ertelemeyin demekten başka bir tavsiyemiz olamaz. Zaten indirimli fiyatlara sahip olan A101’den bir de %15 İndirim müjdesi bu ürünler için adeta yüzleri güldüren sonuçlar ortaya çıkarmış. Teşekkürler ülkemizin FIRSATLARI ile öne çıkan güleryüzlü marketi… Yine her kesimden insana hitap etmekte çok başarılı ve harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...