A101 AKTÜEL 9 Haziran ile 15 Haziran tarihleri arasında sunacağı Algida fırsatlarını duyurdu. Bu haftanın indirimlerinde A101 market Carte d’Or Selection çeşitleri sizlerle olacak. A101 Algida ve Carte d’Or markalı indirimleri ile sizlerle oluyor. Magnum mini çeşitleri 6x60ml ürünleri de 2 al indirimi kap fırsatı ile geliyor. Markette yer alan kampanyalarda Cornetto Mini Disc 6x60ml ürünü de bu hafta sizlerle 2 al indirimli sayfasında bulunuyor. A101 9 Haziran kampanyasında Mini Nogger çeşitleri 8x60ml de sizlerle. Viennetta 800ml da sizlerle olurken son üründe ise Maraş usulü çeşitleri 500ml de sizlerle. Bu hafta kampanyalarında bulunan fırsatlarda dondurma indirimleri yer alıyor. Çok Al Az Öde kampanyaları kapsamında dondurma ürünlerine yer veren market 7000 marketi ile ülkemizin yükselen değeri olmaya devam ediyor. Görseli inceledik. Ürünleri de tek tek anlatmaya gerek yok, yeterince görünüyor ki fırsat denilince akıllara A101 geliyor ve gelecek. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...