A101 Babalar Günü Özel indirimlerini sundu. A101 14 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem detaylara yer verdi. A101 basılı görsel incelemeleri ile bu haftayı inceleyelim. İlk olarak Samsung 55MU7350 55” UHD Smart Kavisli LED Tv 3699,00 TL Hi-Level 32” uydu alıcılı LED Tv ile başlayan ürün indirimleri sayfasında Hi-Level Smart çift girişli USB bellek 16GB sizlerle. Bu hafta Televizyon olur da cep telefonu olmaz mı?... Sony Xperia XA cep telefonu inanılmaz bir fiyat ile markette yerini alıyor. Sony kalitesi ile gelen ürün kaçmaz... Ayrıca bu hafta Hi-Level Micro SD kart 16GB da sizlerle. Babalar Günü özel kampanyalarında Piranha kablosuz bluetooth kulaklık, Piranha Gaming klavye, Piranha Gaming Mouse sizlerle. A101 14 Haziran 2018 fırsatları ortalığı kasıp kavuracağa benziyor. Babalar Günü temalı ürünlerin de bulunduğu bu hafta indirimlerinde ve şimdilik sizlerle elektronik fırsatları inceledik. Daha fazla ürün A101 tarafından sunulmuş. Onları da inceledik. Daha fazla incelemeye buradan devam edebilirsiniz. Fırsatları ile tüm gözleri üzerine çeken A101 yine bu haftanın da yıldızı olacağa benziyor. Kuşkusuz Perşembe A101 günü…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...