A101 14 Haziran 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta muhteşem indirimler yer almaya devam ediyor. Babalar Günü 2018 özel fırsatları da sunan market yine arayıştan kurtarıyor. İlk olarak 26jant bisiklet ürünü sunulmuş. Ayrıca Işıklı paten de sayfada yer alıyor. Tamamlayıcı ürünlerden Dizlik-dirseklik koruyucu set de bu hafta A101 markette yerini almış. Çocukları sevindiren bu ürünlerin ardından ise BABALAR GÜNÜ ürünleri de sunulmuş. İlk olarak Marie Claire bay/bayan güneş gözlüğü dikkatleri çekiyor. Bu hafta Bay el çantası ürünü de sunan market Bay kemer de sunmuş. Ek olarak sayfada Çocuk kol saati de var. Bir başka üründe ise Canlı çiçek midi orkide bulunuyor. Sayfada Deniz ayakkabısı, Muya bay terlik, Muya bay Casual ayakkabı da sizlerle. Bu hafta 14 Haziran indirimlerinde Timex bay kol saati de sizlerle olurken son üründe ise Marie Claire bayan kol saati var. İndirimleri ile her kesimden insanın beğenisini kazanan A101’e sonsuz teşekkürler… İncelemekten kayif aldığımız kataloglar sunan market yine övgüyü hakkediyor. 7000 Marketi, çalışanları ve katalogları ile adeta gıpta edilecek bir market… Yeni indirimleri de incelemeye çalıştık, mutlaka görünüz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Haziran 2018 tarihinde, A101 14 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...