A101 aktüel 14 Mart kataloglarında gıda ürünlerini inceliyoruz. A101 aktüel mutfağınızın masraflarını düşürmeye devam ediyor. Bu hafta A101 marketler de çeşitli gıda ürünlerinde çok büyük kampanyalar var. Torku tam çikolatam yulaflı çikolatam bisküvi 3,95 TL olarak satılıyor. Diğer bir ürün ise Torku davet kurabiye çeşitleri 1,95 TL ve Torku T-bar kakaolu fındık parçalı bar 5,45 TL’den satışa sunuluyor. Sırma mısırsütü yağı 28,95 TL olarak piyasanın çok altında bir fiyatla satışa sunulurken Hekimce kiçiboynuzu harnup pekmezi 12,45 TL’den satışa sunuluyor. Gıda ürünlerinde her hafta çok güzel indirimler yapan A101 aktüel bu hafta da sevenlerinin gönlünü fethedecek. Bakliyat ürünleri her evin ihtiyacı… Tat kırmızı mercimek 9,95 TL ve Tat koçbaşı nohut 12,95 TL olarak satışa sunuluyor. Henüz mutfak alışverişini tamamlamamış olanlar 14 Mart tarihini bekleyebilirler. Torku ayran 2 L 5,75 TL olarak satılacak. Pınar protein laktozsuz süt 5,45 TL ve Beşler gold dana kangal fermente sucuk 13,95 TL olarak satışa sunuluyor. Çok kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler A101 aktüel de toplanıyor. 14 Mart tarihini kaçırmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mart 2019 tarihinde, A101 14 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...