A101 aktüel 14 Mart 2019 tarihinde sürpriz indirimlerinin listesini yayınladı. A101 de bu hafta hangi ürünler indirim de hep birlikte inceliyoruz. A101 takipçilerinin beklediği ürünler bu hafta sizlerle olacak mı bakalım. 2 Kapaklı çekmeceli dolap 139,95 TL’den satılıyor. 14 Mart ürünlerinde çok büyük avantajlar var. Bu harika dolap sizler için çok kullanışlı olacak. Evinizin kalabalığını toparlayan bu dolap sayesinde eviniz daha düzenli gözükecek. İster mutfakta iste çocuk odasında isterseniz de yatak odanız da kullanabileceğiniz güzel bir tasarım… Fiyatı ise oldukça uygun… A101 aktüel bütün ürünlerinde çok güzel fiyatlandırma yapıyor. A101 sayesinde aynı ürünü fazla para harcamadan sahip olabilirsiniz. Şeffaf pantolon askısı ve elbise askısı 4,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu iki harika ürün de sizlerin çok işine yarayacak. Oldukça kullanışlı ürünler sunan A101 aktüele teşekkür ediyoruz. 14 Mart kataloglarında göreceğiniz diğer bir ürün ise Çok amaçlı kutu 8,50 TL olarak satılıyor. Mini masaj aleti ise 12,50 TL’den raflarda yerini alıyor. Bol indirimli alışverişler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Mart 2019 tarihinde, A101 14 Mart 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...