A101 14 Mayıs 2015 aktüel ürünler kataloğu 6. sayfası ile PERŞEMBE indirimlerinin sonuncu sayfasını sunmuş. "A101 fırsatlarıyla Bebeto şekerleri hem çocukları mutlu eder hem aileleri" renkli sloganı ile gelen bu leziz ürünlerin yer aldığı a101 aktüel fırsatları sayfasında yer alan ürünler adet fiyatı 1,25 TL'den sizlerle. Bebeto yoğurtlu yumuşak şeker 125gr portakal-limon-mandalina, Bebeto yoğurtlu yumuşak şeker 125gr yaban mersini-nar, Bebeto yoğurtlu yumuşak şeker 125gr vanilya - vişne - karpuz, mango ve şeftali aromalı Bebeto yoğurtlu yumuşak şeker 125gr, orman meyveli Bebeto yoğurtlu yumuşak şeker 125gr ve karışık meyve aromalı Bebeto yoğurtlu yumuşak şeker 125gr ürünleri bu sayfada yer alıyor. Bu rengarenk sayfayı görüp adet fiyatı 1,25 TL'den bu ürünleri kaçırmayın. A101 aktüel ürünlerinin perşembe indirimlerinin bu sayfa ile sonuna geldik. Bu ve bundan önce aktardığımız sayfalarda 14 mayıs 2015 perşembe günü gelecek olan ürünleri sunduk. Şimdi ise diğer sayfalar ile devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mayıs 2015 tarihinde, A101 14 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...