A101 16 Mayıs 2015 Cumartesi aktüel ürünleri hafta sonunu indirimlerle dolduruyor. Hafta sonunda pek çok ürünü indirimde A101'de bulabilirsiniz. A101 cumartesi aktüel ürünlerinin 1. sayfası ile bu hafta sonunun kataloğuna başlayalım. Temizlik kovası + paspas seti Scotch Brite, ABC 9kg toz deterjan, Dalan zeytinyağlı defne sabunu 1kg, ABC yüzey temizleyici, Fakir ahşap ve yüzey temizleyici, Baby mate ıslak havlu, dondurulmuş tiramisu/cheescake/mozaik pasta, dondurulmuş gerçek Kayseri mantısı, dondurulmuş akçaabat köfte, dondurulmuş Dr.Oetker special pizza, çikolatalı mısır gevreği 1kg Coco-Pops, müsli Eti Form, buğday pirinç gevreği, cappuccino gibi pek çok gıda ve temizlik ürünü bu sayfada sizler için indirimli fiyatı ile satışta. 16 mayıs cumartesi'den itibaren A101 marketlerinden satın alabileceğiniz bu ürünler oldukça iyi fiyatı ile sizlerle. Daha fazla detayı katalog görselinden edinebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mayıs 2015 tarihinde, A101 14 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...