A101 16 Mayıs 2015 aktüel ürünler Cumartesi fırsatları kataloğu 2. sayfası ile bu haftanın hafta sonu a101 indirimlerini de bitirmenin vakti geldi. Bu sayfada a101 " Çay ile Torku'lar, alışveriş ile A101 fırsatları iyi gider." sloganı ile sizlerle. Torku markalı pek çok ürünü bu sayfada bulabilir ve 16 mayıs günü satın alabilirsiniz. Bu ürünlerden bahsetmek gerekirse; Torku sade Mevlana şekeri, Torku karamelli fındıklı gofret, kakaolu vanilyalı gofret, çilekli gofret, Torku franbuazlı sütlü çikolata Çokofest, Torku karamelli sütlü çikolata çokofest, Torku çubuk kraker, Torku tam yulaflı bisküvi, Torku glikoz şurubu içermeyen portakal/mandalina jöleli turta, glikoz şurubu içermeyen tam buğdaylı bisküvi, Torku glikoz şurubu içermeyen tam yulaflı bisküvi, Torku çikolatalı gofret, Torku çörek otlu / patatesli susamlı kek, Torku kaşar peyniri ve Torku glikoz şurubu içermeyen tam buğdaylı kek ürünleri sizlerle. Bu ürünler 16 mayıs'tan itibaren satışta. Haftaya görüşmek üzere. Bol indirimli ve fırsatlı günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mayıs 2015 tarihinde, A101 14 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...