A101 aktüel 14 Mayıs 2015 kataloglarının 2. sayfası ile bu haftayı indirimlerle süsleye devam. Malum önümüz yaz. Yazın kavurucu sıcaklarında yiyeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz bir ürüne uygun fiyattan sahip olmak istersiniz diye düşünen A101 sizlerle Regal derin dondurucu ürününü 399,00 TL'den sunuyor. Bu ürün vestel güvencesi, A+ enerji sınıfı, 90 litre brüt hacmi, kapı yönü değişebilir, 1 adet buzluklu, elektrik kesintisinde 14 saat saklama özelliği ve sayamadığımız pek çok özelliği ile geliyor. Bu ürün piyasa fiyatının altında A101 ile mahallenize kadar geliyor. Ayrıca a101 diğer ürünlerinden olan Borcam oval borcam tepsi 2'li set, Glass4you 3'lü tencere seti, kare sığ kase seti 2li, kapaklı fırın tepsisi, bisküvi saklama kutusu, Sinbo su ısıtıcı ve Vinix döküm demir tava ürünlerini de bu sayfada sizlere sunuyor. Bu ürünlere ait tüm özellikler için konumuzda yer alan görsele göz atabilirsiniz ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu ürünler 14 Mayıs'tan itibaren satışta, unutmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mayıs 2015 tarihinde, A101 14 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...